O Stolárstve Paľuv

Naše stolárstvo František Paľuv úspešne pôsobí na trhu od r. 1992. Stolárska dieľňa prešla postupným vývojom a rastom. V súčasnosti vyrábame rôzne interiérové prvky, drevené schodiská, masívne dvere, drevené obklady schodov, stien a stropov. Samostatné diely nábytku na mieru ale aj kompletné kuchyne, spálne z masívu, obývacie izby a kúpeľne. Ponúkame realizáciu kompletných interiérov. Všetky naše výrobky sú jedinečné s vysokým podielom ručnej práce a so starostlivo vybranými doplnkami.

Spokojný zákazník, profesionálny prístup, diskrétnosť a dlhodobá záruka – to sú priority stolárstva František Paľuv, ktorými si upevňuje svoju pozíciu na trhu.

Zameranie

Sme zákazkovým stolárstvom s výrobkami prvotriednej kvality. Každý náš výrobok je konzultovaný so zákazníkom a prispôsobený jeho potrebám a požiadavkám. K výrobe používame hlavne masívne prírodné drevo v kombinácii so sklom, kovaným železom alebo prírodným kameňom. Drevorezba, sústružené diely, či v dnešnej dobe veľmi atraktívne ohýbanie dreva pre nás nepredstavujú problém.

samonosné schody, pohľad zhora